Korpusy kuchyňských skříněk

Skříňky vyrábíme z lamina tloušťky 18mm převážně od výrobců Kronospan, Egger a Thermopal,  kde si každý může vybrat s mnoha dekorů. Korpusy jsou opatřeny hranou ABS 0,5, nebo 2mm ve stejném dekoru jako zvolené lamino. Tyto hrany jsou velmi kvalitní a odolné. Spodní skříňky vyrábíme na plastových rektifikačních nožkách, které jsou zakryté soklem výšky 10-15cm.

 

Dvířka kuchyňských linek

Dvířka kuchyňských linek dodáváme v široké škále dekorů a tvarů.

 

Foliovaná dvířka

Na povrchovou plochu dvířek je použita kvalitní PVC folie v mnoha různých barevných odstínech, nebo imitací dřeva. Lze vybírat z mnoha druhů tvarů plošného frézování. Výběr zahrnuje téměř 70 druhů folií. Dvířka se vyrábí plná, prosklená, nebo s mřížkou.

 

Hliníková dvířka

Jsou to rámečky prosklených dvířek se skleněnou  výplní, které se používají zejména u výklopných dvířek. Skleněnou výplň  je možné zvolit z mnoha druhů skel, nebo lacobelů. Lze je vyrobit na míru.

 

Pracovní desky

Dodáváme o tloušťce 28 a 38 mm a šířce 600, nebo 900mm. Lze vybrat z mnoha  dekorů výrobců  Egger, nebo Kronospan. Tyto pracovní desky jsou odolné proti vodě, horkým povrchům a snadno se udržují. Na obložení stěn kolem pracovní plochy nabízíme zádové desky, které jsou speciálně vyráběny k tomuto účelu a jsou ve stejných dekorech jako pracovní desky. Samozřejmostí je těsnící lišta ve stejném dekoru, nebo v provedení nerez a hliník.

 

Doplňky ke kuchyním

Další možností, jak udělat kuchyň co nejpraktičtější a pohodlnou je vybavení doplňky, jako jsou drátěné výsuvné koše a jiný drátěný program, moderní dřezy, baterie, zabudované kuchyňské váhy a mnoho dalšího. Vše záleží jen na požadavcích zákazníka. Výběr je opravdu velký.

 

Kování kuchyní

Neodmyslitelnou součástí moderní kuchyně je kvalitní a funkční kování. Používáme kování od firem Blum a FGV. Kování zahrnuje především výklopné systémy, závěsy, výsuvy, plnovýsuvy s dotahem a jiné.

 

Osvětlení kuchyňských linek

Aby byl pracovní prostor kuchyně dobře osvětlen nabízíme zakomponování světelných panelů s bodovým, nebo led osvětlením. Velmi moderní a žádaná jsou též světelná dna skříněk a světelné police.

 

Úchytky

Výběr úchytek dotváří celkový vzhled kuchyně. Lze je vybrat podle vlastního vkusu z katalogu, který obsahuje nabídku mnoha výrobců.

 

Spotřebiče

Na přání zákazníka je samozřejmostí vybavení kuchyní spotřebiči vestavnými, nebo volně stojícími. 


      
Fotogalerie (animace)
O nás l Reference l Kontakt

Stovyr Copyright © 2013 by BL Graphic Studio